Responsywna strona internetowa

MPE Interiors

Projekt, wykonanie responsywnej strony internetowej dla brytyjskiego przedsiębiorstwa MPE Interiors tworzącego kompleksowe wyposażenie wnętrz dla przemysłu lądowego i morskiego. (RWD) Responsive Web Design, technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów. Strona tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach.

MPE Interiors jest jedną z wiodących firm sektora morskiego w Wielkiej Brytanii. Od założenia w 2001 roku gwałtownie się rozrasta. MPE została utworzona przez byłych menedżerów stoczniowych Cammell Laird Johna Whetnalla i Cliffa Graingera, z doświadczeniem w obu sektorach własności morskich i handlowych.
Dzisiaj MPE ma obroty przekraczające 2m funtów i zatrudnia ponad 30 pracowników w zakładzie produkcyjnym w Birkenhead, w regionie Liverpool City, położonym na zachodnim wybrzeżu Wielkiej Brytanii. MPE oferuje kompletne rozwiązania w zakresie projektowania, produkcji, montażu i konserwacji mebli, dekoracji i wyposażenia wnętrz.

Oprócz responsywnej strony internetowej wykonaliśmy redesign logo.

Kodowanie: Agnieszka Flasińska
Koncepcja graficzna, projekt graficzny: Jan Tuszewski

Info