Głównym obszarem naszych działań jest projektowanie rozwiązań dla małego i średniego biznesu oraz osób prywatnych. Gustujemy w czystych, nowoczesnych, responsywnych witrynach i minimalistycznym designie.

Praca idzie dobrze kiedy w zespole panuje dobra atmosfera

Tworzymy zgrany duet od ponad 5 lat.

image

Agnieszka Flasińska

webmaster
image

Jan Tuszewski

projektant

Opinia naszych klientów jest najlepszą wizytówką

Zobacz co o nas mówią

text icon

KW Lublin

Piotr Tomala

Pani Agnieszka Flasińska wykonała dla naszego Klubu zlecenie budowy serwisu internetowego kwlublin.pl. W ramach tego zadania wykazała się profesjonalizmem i elastycznością wobec naszych wymagań. Serwis spełnił wszystkie nasze oczekiwania dotyczące treści, sposobu administrowania i strony estetycznej, był wykonany w terminie, a Pani Flasińska udzieliła nam wszelkiej pomocy niezbędnej przy wykorzystaniu stworzonej witryny (dzierżawa domeny, zarządzanie serwerem itp.). wysoce cenimy także szkolenie przeprowadzone przez Panią Flasińską w poruszaniu się w systemie WordPress i bieżącą pomoc w już funkcjonującym serwisie.
text icon

ACK UMCS Chatka Żaka

Agnieszka Kołczewska

Studio Lando – pani Agnieszka Flasińska wykonuje strony internetowe w bardzo solidny, profesjonalny sposób. Jest dokładna, działa szybko i kompetentnie. Pani Flasińska jest osobą bardzo kontaktową, zorganizowaną, pomocną. W sposób jasny i przejrzysty wypełnia powierzone jej obowiązki. Polecam usługi pani Agnieszki Flasińskiej – Studio Lando.
text icon

Stick it

Marcel Warmuz

Poziom naszej współpracy, od samego początku, oceniam jako bardzo dobry. Pani Agnieszka wywiązała się ze wszystkich zalożeń naszej umowy i dotrzymała ustalonych terminów, co rzadko się zdarza w dzisiejszych czasach. Szczerze polecam.
text icon

Brand Manager Urząd Miasta Lublin

Michał Furmanek

Studio Lando stworzyło dla nas doskonałą stronę internetową, która w pełni spełnia nasze oczekiwania. Strona została wykonana w sposób profesjonalny.
text icon

Natalia Napora

QUATRO sp. z o.o.

W imieniu firmy QUATRO sp. z o.o. wyrażam pełne zadowolenie ze współpracy z Studiem Lando, które pragnę polecić jako profesjonalnego i rzetelnego partnera w dziedzinie usług internetowych.
text icon

Jarek Drążek

Ilustrator

Firma Ilustrator dziękuje za wykonanie strony internetowej. Usługa została wykonana w szybkim tempie i spełniała nasze oczekiwania. Wykonawca pomagał swoja fachową wiedzą. Polecam usługi.

Spotkajmy się na kawie w Kap Kap Cafe by omówić szczegóły współpracy

Lubimy otwartą komunikację